100 ДОБРИХ СПРАВ
ПІД ЧАС КАРАнТИНУ

Розпочався ювілейний 50-ий квітень міжнародного Дня Землі. Але, як в пісні Аланіс Морісет «A little too ironic": саме коли назбиралась купа людей, які готові діяти, трапився COVID19 та карантин.

Давайте не будемо чекати кінця карантину, для того, щоб діяти та робити добро!
І прямо цього квітня відсвяткуємо цінність життя - підтримаємо планету та один одного низкою гарних справ!

Ми зібрали для вас великий список організацій та ініціатив, яким дуже потрібна ваша допомога. Давайте зробімо квітень найдобрішим місяцем у році разом з Earth Day Ukraine!
Охорона довкілля
Основні напрямки, у яких працює WWF, це — охорона лісів, прісноводних водойм, морів та океанів, збереження видів флори та фауни, мінімізація використання токсичних речовин, зміна клімату тощо.
Громадська організація, метою якої є поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення екологічних прав громадян, формування в Україні засад збалансованого (сталого) розвитку.
Центр екологічних ініціатив "Екодія" – це громадська організація, яка об'єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Веде боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.
Громадська організація, яка змінює ставлення до ресурсів. На сайті створена мапа волонтерів, де ви можете знаходити допомогу та об'єднуватись із волонтерами для проектів.
Об'єднуючи людей, розвиваємо відповідальне ставлення до споживання і утворення відходів, та сприяємо розвитку еко-свідомості суспільства, щоб зберегти Карпати чистими від сміття.
«Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» – це команда студентів та випускників Національного університету «Києво-Могилянська академія», екологів, тренерів та активних учасників екологічного руху в Україні, що діє з 2008 року. Девіз: Жити екологічно: зелене світло – зеленим ідеям!
Рух молодих, ініціативних та аполітичних людей, мешканців Києва та громадян України, що об'єдналися заради однієї мети – врятувати країну від екологічної катастрофи, пов'язаної з постійно зростаючим забрудненням її природних ресурсів
Громадська спілка, що об'єднує українські ініціативи нуль відходів.
Медицина
Перша в Україні незалежна загальнонаціональна соціальна інфраструктура онлайн-благодійності збирає гроші на чотири апарати для дослідження клітин крові та 3 000 захисних костюмів для лікарів.
Громадська організація починає координувати людей та компанії, які хочуть допомагати лікарям і пацієнтам протистояти коронавірусу.
Допомога дітям
Група, створена для пошуку донорів крові дітям, які проходять лікування у НДСБ "Охматдит"
Благодійний фонд «Таблеточки» з 2011 року щоденно допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей.
Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Мета фонду - підтримка дитячого відділення Національного інституту раку, його лікарів, пацієнтів та їхніх сімей, інформування суспільства з питань дитячої онкології.