ПРОЕКТИ EARTH DAY UKRAINE
ЧИСТІ ПАРКИ - ЛЕГЕНІ МІСТА
Зробимо парки України красивими та чистими!
ПРО ПРОЕКТ
Міські дерева, дерева у парках, скверах та у зелених зонах довкола міст – це найкращі природні фільтри для очищення повітря від безлічі забруднюючих речовин.

Забруднення цих зон – проблема не тільки естетична: підвищенений рівень СО2 у повітрі, фільтрат зі сіміття що проникає з дощем у грунт, звірі та птахи що страждають від пластику, підвищена пожежна небезпека на звалищах.

Тож парки це безперечно легені міст. Тому команда Earth Day Ukraine за підтримки партнерів Eco-friendly та НПП Голосіївський ініціювала проєкт для збереження та розвитку парків України
Долучайтесь до акції «Чисті парки — легені міста» та допоможіть зробити ваш улюблений парк чистим!
ЯК ДОПОМОГТИ СВОЄМУ ПАРКУ?
Для активістів та волонтерів:

ВРЯТУЙ ЗЕЛЕНУ ЗОНУ В СВОЄМУ МІСТІ

З 1 по 30 квітня у пору відлиги та перших пікніків водночас ми пропонуємо перетворювати занедбані місця у містах та поза його межами на зелені острівці, де замість сміття будуть молоді дерева, квіти, різнотрав'я та будиночки для комах.

Команда Earth Day Ukraine з радістю допоможе компаніям та групам активістів реалізувати обрану вами ініціативу:

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:
1
Очистимо локацію від сміття
Співробітники компанії разом з волонтерами Earth Day Ukraine прибирають, сортують, вивозять сміття на вибраній локації
2
Висадимо рослини
Разом з екологом висадимо рослини, відтворюючи екосистему, яка є аборигенною для цього місця або висаджуючи більш стійкі до кліматичних змін рослини та дерева, що допомагають ефективніше боротися із забрудненим повітрям
3
Потурбуємось про міських мешканців
Встановимо будиночки для комах, годівнички для птахів, за бажанням – автомат, що обмінює пластикові пляшки на корм чи воду для котів та собак.
4
Надихаємо містян на участь у майбутніх проєктах!
Містяни бачать як за декілька днів занедбана місцина перетворюється на чарівний зелений острівець і можуть долучатися до наступних проєкт у місті (qr код на табличці чи годівничці).
БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЬ ПРО ІНШІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ?
Earth Day Ukraine у соцмережах