ПРОЕКТИ EARTH DAY UKRAINE
корпоративні проєкти
Бажаєте долучитись до відновлення планети на рівні компанії? Зв'яжіться з нами!
проєкти для компаній
Місія Earth Day Ukraine – зробити Україну частиною великого світового руху Earth Day Network з порятунку нашої планети.
Долучайтеся до світового руху, де більше 22 000 компаній з 120 країн світу вже діють разом!

Ми запрошуємо вас долучитися до всеукраїнської платформи, яка об'єднує бізнес, медіа, громадські та міжнародні організації та органи державної влади з метою покращити екологічну ситуацію в Україні, активізувати екологічні звички українців, прискорити зміну інфраструктури та допомогти українському бізнесу розвиватися згідно з принципами сталого розвитку.
долучайтесь до всесвітнього руху зі відновлення планети!
ЯК СТАТИ ПАРТНЕРОМ EARTH DAY UKRAINE
Дізнайтесь більше про наші проєкти. Є питання? Ми на зв'язку
ВЗЯТИ УЧАСТЬ У GREAT GLOBAL CLEANUP
Great Global Cleanup - найбільш масова акція з прибирання планети у світі. Долучайтеся до світового руху, де більше 22 000 компаній з 120 країн світу вже діють разом! Як долучитись?

 • Стати спонсором GGC в Україні
 • Стати логістичним, інформаційним партнером або спонсором активності - наприклад, забезпечити наших волонтерів інструментами. Будь-яка ваша участь у проєкті є важливою
 • Зареєструвати корпоративний клінап. Тімбілдінг та можливість допомогти планеті водночас. Залучайте своїх співробітників до участі у прибиранні. Ми допоможемо вам гайдами та інструкціями!
ВРЯТУВАТИ ЗЕЛЕНУ ЗОНУ В ВАШОМУ МІСТІ
З 1 по 30 квітня у пору відлиги та перших пікніків водночас ми пропонуємо перетворювати занедбані місця у містах та поза його межами на зелені острівці, де замість сміття будуть молоді дерева, квіти, різнотрав'я та будиночки для комах. Варіанти реалізації:

 • Зелене кільце - Оберемо «проблемні ділянки» у «зеленому кільці» довкола міст (занедбані лісосмуги, засмічені місця входу до лісу, біля зон відпочинку), приберемо, відсортуємо і вивеземо сміття. Розробимо план відновлення ділянки разом з екологом та висадимо необхідні для екосистеми рослини.
 • Зелені велетні - Знайдемо з волонтерами занеблані місця, де велике дерево перетворилось на пеньок, а потім на сміттярку, та викорчуємо старі пеньки. Разом з екологом оберемо та посадимо дерева, що здатні очистити більший об'єм повітря та є більш стійкими до умов змін клімату.
 • Острівці різнотрав'я - Знайдемо старі занедбані клумби, що перетворились на сміттярки, та разом з нашими експертами перетворимо їх разом з нашими експертами на острівці різнотрав'я, які будуть не тільки наповнювати повітря приємними ароматами та радувати око, але і стануть прихистком для міських комах: метеликів, сонечок, бджіл.
  Наші волонтери знайдуть місця, очистять від сміття та разом з екологом ми підберемо правильний набір квітів та трав.
СТАТИ ЧАСТИНОЮ ПРОГРАМИ "УКРАЇНА ГУДЕ"
Бджоли, завдяки яким існує 80% рослин на планеті, наразі у великій небезпеці.
Вони гинуть як через зміни клімату, так і через пестициди, якими обробляють поля. Науковці радять захищати усі види бджіл, не тільки пасічних, але і диких, щоб зберегти біорізноманіття та застрахує від потенційних майбутніх екологічних потрясінь.У Європі цим питанням вже активно займаються. Яскравий приклад Берлін та організація Deutschland summt, або «Германія Гуде»: https://www.deutschland-summt.de.

В Україні для відрождення популяції бджіл "Чиста лінія" запускає проєкт "Україна гуде" у партнерстві з Earth Day Ukraine та Українською спілкою пасічників:
 • Встановлення "острівків для бджіл" у містах - спеціально організованих місць, де бдоли можуть знайти все необхідне для виживання. А це зовсім прості речі: насипи землі, дерев'яні колоди, звичайні польові квіти.
 • Міське бджолярство. Містяни у Берліні встановлюють вулики повсюду – від власних балконів, до даху Рейхстагу. Це також сприяє збільшенню популяції бджіл.
ДОЛУЧИТИСЬ ДО ОСВІТНІХ ПРОГРАМ EARTH DAY UKRAINE
Інформація – те, чого бракує і пересічним українцям, Наша мета – підвищувати рівень екологічної освіти українців та розповідати їм про відповідальні бізнеси.
Допоможіть створити потужний медіа-вибух з експертної, зрозумілої та корисної інформації та станьте його частиною. Підтримайте освітні проєкти Earth Day Ukraine або запропонуйте ідею власного проєкту.
 • Стати спонсором освітніх програм в медіа
 • Створити спецпроєкт зі ЗМІ та Earth Day Ukraine
ЯК МИ ПОКРАЩИМО МІСТО ЗА ВАШОЇ ПІДТРИМКИ:
1
Очистимо локацію від сміття
Співробітники компанії разом з волонтерами Earth Day Ukraine прибирають, сортують, вивозять сміття на вибраній локації
2
Висадимо рослини
Разом з екологом висадимо рослини, відтворюючи екосистему, яка є аборигенною для цього місця або висаджуючи більш стійкі до кліматичних змін рослини та дерева, що допомагають ефективніше боротися із забрудненим повітрям
3
Турбуємось про міських мешканців
Встановлюємо будиночки для комах, годівнички для птахів за бажанням – автомат що обмінює пластикові пляшки на корм чи воду для котів та собак.
4
Надихаємо містян на участь у майбутніх проєктах!
Містяни бачать як за декілька днів занедбана місцина перетворюється на чарівний зелений острівець і можуть долучатися до наступних проєкт у місті (qr код на табличці чи годівничці).
З питань надання інформації для ЗМІ, щодо освітніх заходів у містах, реєстрації прибирань у рамках всесвітньої акції Great Global Cleanup, будь ласка, звертайтеся до координатора проекту
Тел: +38 050 969-57-40
E-mail: m.bai@adsapience.com
КОНТАКТИ
Марина Бай
Earth Day Ukraine у соцмережах