ПРОЕКТИ EARTH DAY UKRAINE
ЕКО ОСВІТА ДЛЯ ДІТЕЙ
Допомагаємо виховувати еко свідоме покоління
ПРО ПРОЄКТ
Розуміння впливу кожного з нас на глобальну екосистему та звичка дбайливо відноситись до природи закладається з раннього дитинства. Мета екологічного виховання – сформувати екологічну свідомість, дбайдиве відношення до світу, навчити аналізувати та корегувати власну екологічну поведінку.

Тому ми в Earth Day Ukraine ініціюємо та підтримуємо серію еко-проєктів для формування у дітей та батьків почуття причетності до всього живого, дбайливого та свідомого ставлення до навколишнього середовища, прояву турботи для збереження природи.

Ми відкриті до співпраці із свідомими батьками, освітніми установами та компаніями. Якщо у вас є ідея власного проєкту - зв'яжіться з нами, будемо раді створити щось нове!

НАВЧАЄМО ТА НАДИХАЄМО ДБАТИ ПРО ПРИРОДУ ЗМАЛКУ
ОСВІТА ДЛЯ ВИХОВАННЯ ЕКО СВІДОМОГО ПОКОЛІННЯ
Онлайн еко-урок "День Землі" від Clever Kids
Кажуть, що діти не слухають порад, а слідують прикладам навколо себе. Урок «День Землі» допоможе розвинути екозвички як дорослим, так і молодшим глядачам, щоб разом надихатися та допомагати природі. Чому сміття одна з найбільших загроз для планети? Як діяти мені особисто, щоб вплинути на проблему? Відповіді на ці нагальні питання та корисний чек-ліст – знайдете, переглядаючи відео. Відео також доступне і англійською мовою.
Дивитись урок
https://www.facebook.com/zeleneserzekarpat/
Еко уроки від ГО "Зелене серце Карпат"
Екологічне виховання і екологічна освіта для дітей може змінити ситуацію на краще - сприяти формуванню екологічної свідомості всього суспільства, сформувати нові погляди і нове ставлення до сміття, запустити нові процеси і нові підходи в управлінні відходами, щоб сміття не опинялося в природі і не завдавало шкоди здоров'ю людей.
Зв'язатись з організатором
Екоквести Андрія Хрутьби
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у екоквестах – онлайн чи офлайн у Національному природному парку «Голосіївський». Під час квесту ви будете:
  • дізнаватись, які квітки зараз квітнуть, побачите їх вживу у лісі;
  • підбирати сліди лісових тваринок та визначати дерева;
  • вчитися сортувати сміття;
  • малювати;
  • дивитися мультфільми.
Тривалість 40-50хв. Подробиці у Andriy Hrutba, +38093 600 08 95.

Зв'язатись з організатором
https://www.facebook.com/lemyrashnuk
STEM уроки у Лемурашнику
Дитячий смарт-майданчик "Лемурашних" на ВДНГ запрошує дітей на цікаві та пізнавальні stem-уроки – діти досліджуватимусть за допомогою малих рамп та кульок поняття швидкості, прискорення, енергії, гравітації, ви – від сузір'я до симетрії, вивчатимуть стилі архітектури, сузір'я та рух Місяця і ще багато багато чого!
Дізнаватись про новини у Facebook
Освітня природнича платформа
Приєднуйтесь до ініціативи, спрямованої на розвиток екологічної освіти в Україні та записуйтесь на уроки про довкілля для дітей та дорослих. Організатор: Світлана Матусь svitmatus@gmail.com
Зв'язатись з організатором
Виховання екосвідомих дітей
Чому кмітливі та креативні діти, що здатні мислити нестандартно – це не ті, що відвідують 10 «розвиваючих» гуртків з півтора року, а ті, що люблять природу та проводять вдосталь часу на свіжому повітрі? Про це ми поговорили з Юлією Демиденко, експертом у дошкільній та початковій шкільній освіті, засновницею мережі садочків та шкіл Clever Kids та мамою 4-х екосвідомих та талановитих дітей.
Дивитись вебінар
https://www.facebook.com/TrekkerUA
TrekkerUA
Trekker – це спільнота активих людей, які цінують природу та запрошують усіх бажаючих на пізнавальні трекінг походи для дітей та батьків. На сторінці є інформація про активний та бюджетний відпочинок в Україні та за кордоном для самостійних та групових подорожей, спільнота також організує групові тури.
Приєднатись
Екологічна освіта для дітей - Інтерв'ю
  • Чи можуть діти, що ростуть далеко від природи, справді її любити та прагнути захищати?
  • Чи достатньо знань про неймовірний світ довкола у дітей, що ростуть ближче до природи, проте далі від носіїв знань.
  • Як допомогти першим та другим отримати замість оцінки з природознавства любов до природи та бажання дбати про світ довкола?
В прямому ефірі з гори Магурка - Яніна Лучейко «Зелене Серце Карпат» та Марина Бай «День Землі Україна». За активної участі Марка та Лева.

Дивитись
КОРИСНА ІНФОГРАФІКА ДЛЯ ЕКОСВІДОМИХ ДІТЛАХІВ
ВИ ГРУПА АКТИВІСТІВ АБО КОМПАНІЯ?
Дізнайтесь про наші проєкти для партнерів
Earth Day Ukraine у соцмережах