Новини

Українські журналісти отримали запрошення на івент на клаптиках сміття

Ці сміттєклаптики — запрошення для журналістів на круглий стіл “Україна vs Сміття”, що відбувся в УКРІНФОРМ 18 лютого. На думку Earth Day Ukraine, саме так мають виглядати запрошення на круглий стіл в епоху, коли ресурсів все менше, а сміття – все більше.

Такі папірці, разом із пластиковими пляшками, пачками з-під снеків, консервними банками та іншим непотребом, блукають вулицями й передають всім нам тривожне повідомлення: “Треба щось робити, поки не стало пізно”.

Круглий стіл — перший із серії заходів Earth Day Ukraine 2020 (Earth Day Network), де Adsapience виступає у ролі організатора. Для нас це партнерство — не просто можливість застосувати свою експертизу. Це виклик для власної екологічної свідомості, можливість модерувати діалог між ключовими гравцями проблемного питання, і робити реальні кроки, щоб нам і нашій Планеті легше дихалось.
Попереду — серія освітніх заходів та прибирань, де можна своїми ручками навести лад навколо і зустріти однодумців. Якщо ви відповідальний бізнес чи небайдужий громадянин — давайте до нас активувати зміни:)